APLIKACE JÁ ČÍŠNÍK - REVOLUCE V GASTRONOMII

APLIKACE JÁ ČÍŠNÍK - REVOLUCE V GASTRONOMII

1965
Požadovaná výše investice (od): 
5 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
36 měsíců

Stalo se Ti někdy, že jsi seděl v restauraci hladový a nedočkavý a číšník nikde? Pospíchal si a čekal „nekonečně dlouho“ na zaplacení? Nám se to stalo. Mnohokrát! A tak jsme si řekli, že to změníme! A pořádně!
 
Aplikace Já, číšník je elektronická obsluha, která se nikdy nemračí, kterou máte vždy s sebou, se kterou objednáte to, co chce a kdykoli chcete, zaplatíte, kdy vás zrovna napadne. A to je teprve začátek….
 
Já, číšník změní kvalitu služeb v gastronomii. Klientům ušetří čas i peníze, přinese zábavu, doporučí nejlepší jídlo a pití na základě spokojenosti ostatních klientů. Majitelům restaurací pomůže zvednout kvalitu služeb a personálu, dá nástroj na růst tržeb a pokles nákladů.
 
A mnohem víc!

Máme za sebou již rok vývoje, testování a úspěchů. Hledáme k sobě někoho, kdo finančně i osobně pomůže Já číšníka posunout do každé kapsy, každého mobilu, každé restaurace nejen u nás! Teď prostě startujeme obchod na plný pecky!

Názor Busyman.cz: 

„Na projektu se přímo podílí Busyman a také společnost AWIS, která do projektu vnáší celou řadu zkušeností a kontaktů, stejně jako první klienty.
Jedná se o první projekt svého druhu nejen v ČR, ale i na světě. Oblast gastronomie a jejich klientů stále čeká na nějakou zásadnější inovaci s novými technologiemi a tento projekt jim ji přináší.“

Více informací k projektu

v CZK