DOKONČENÍ REKONTRUKCE A PROVOZOVÁNÍ HOTELU V PRESTIŽNÍ LOKALITĚ U HRANIC S NĚMECKEM

DOKONČENÍ REKONTRUKCE A PROVOZOVÁNÍ HOTELU V PRESTIŽNÍ LOKALITĚ U HRANIC S NĚMECKEM

1932
Požadovaná výše investice (od): 
13 500 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
18 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
240 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
12

Komplexní stavební úpravy, přestavba a změna účelu provozu z původního ubytovacího zařízení horské chaty s kapacitou 35 lůžek, na víceúčelové pobytové centrum s kapacitou max. 80 pevných lůžek a 20 přistýlek, poskytující kompletní služby v oblasti ozdravné a poznávací turistiky, sportovních a sociálních programů, zaměřených na celoroční aktivity.

V současné době bylo investováno 15 milionů z úvěru poskytnutého Oberbank A.G. Plzeň. Z toho byl refinancován úvěr na koupi za 2,6 mil. CZK a v investici do rekonstrukce 12,4 mil. CZK. Společníci investovali do projektových a inženýrských prací k získání st. povolení, do prvotních bouracích a vyklízecích prací finanční prostředky ve výši cca 5 mil. CZK.

Také je možná změna projektu, jelikož je rozjednána změna stavby před dokončením, můžou se zde vybudovat apartmány pro prodej nebo pronájem, ze suterénních prostor by mohla být krásná restaurace a bufet k pronájmu nebo prodeji (na této straně ski areálu nic podobného není), či byty (u nemovitosti je zastávka autobusu MHD).

Názor Busyman.cz: 

„Autoři do projektu vstoupili s cílem vybudovat z něj nejlepší resort v dané lokalitě, kde nic obdobného nyní není. Díky ideální poloze u sjezdovky a hranic s Německem má projekt velmi významný potenciál.
Autorům projektu došly finanční prostředky, jelikož zvolili nevhodnou stavební firmu a vznikly prostoje a vícenáklady. Nyní je projekt ve fázi, kdy z něj může být od hotelu před apartmány či domov pro seniory cokoliv. K nemovitosti lze přikoupit i přilehlé pozemky a udělat na nich hřiště či cokoliv dalšího.“

Více informací k projektu

v CZK