VÝROBA A PRODEJ LUXUSNÍCH MÓDNÍCH DOPLŇKŮ VLASTNÍ VÝROBY

VÝROBA A PRODEJ LUXUSNÍCH MÓDNÍCH DOPLŇKŮ VLASTNÍ VÝROBY

1953
Požadovaná výše investice (od): 
6 600 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
16 500 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
6-12 měsíců

„Jsme designéři a vývojáři. Naším produktem je design, zejména téma šátku jako užitého autorského díla, který je současně výtvarným objektem i komunikačním médiem. Nabízíme našim klientům pocit jedinečnosti s jistotou kvality. Vzácnost našich produktů vytváříme tak, že od každého designu vyrábíme velmi malé kolekce 10-50 ks. Byznys stavíme, kromě unikátnosti a kvality designových produktů, na vývoji aplikací umožňující našim klientům nevšední zážitky.
 
Design nanášíme na hedvábné šátky prvotřídní kvality, které vyrábíme v Itálii a dopracováváme v Čechách. Prodejním kanálem je web napojený na podnikový systém. Zákazník v USA obdrží svou zásilku prostřednictvím DHL za 2 dny.“
 
Doposud bylo investováno 3,4 mil. Kč a 1 rok práce několika lidí realizačního týmu.
 
Prosadit luxusní značku, která do budoucna umožní zabývat se opravdu unikátními produkty zabere cca 1-2 roky. Již 7 měsíců se pracuje na PR ve Spojených státech a bude zapotřebí další investice do vývoje a výroby.

Názor Busyman.cz: 

„Velmi specifický projekt v našich končinách ovšem se skvělým týmem a vysokými ambicemi, za kterými si jdou. Potvrzením je již i investování částek v řádech miliónů korun od autora a majitele společnosti.
Cílení na prestižní klientele odpovídá i kvalita a luxusní provedení produktů. Možná se brzy s touto značkou budeme setkávat nejen v obchodech, ale i na světových výstavách.“

Více informací k projektu

v CZK