PLATFORMA A APLIKACE ZVYŠUJÍCÍ KONVERZE PRODEJŮ OBCHODŮ A MÓDNÍCH ZNAČEK

PLATFORMA A APLIKACE ZVYŠUJÍCÍ KONVERZE PRODEJŮ OBCHODŮ A MÓDNÍCH ZNAČEK

1936
Požadovaná výše investice (od): 
1 750 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
3 měsíce

Projektem je unikátní centralizovaná módní platforma soustřeďující veškeré obchody, informace, slevy, novinky a módní blogy na jednom místě. Využívá trhem ověřených fundamentů projektů Slevomat a Zomato, které přenáší na trh s módou a přidává prvky sociálního marketingu. Umožňuje vyhledávání obchodů podle geolokace nebo stylu oblékání a nákup prostřednictvím vlastních brandových voucherů. Partnerům pomáhá získat nové zákazníky, zvýšit konverzi a povědomí o značce.

Do projektu již bylo zainvestováno cca 1.200.000 Kč, má hotovu aplikaci pro Androis a iOs, podány ochranné známky pro několik zemí, je zpracována analýza trhu od společnosti BrandBrothers a jsou již nasmlouváni klienti.

Názor Busyman.cz: 

„S projekty zaměřujícími se na fashion a marketing se setkáváme celkem často, ovšem důvody, proč jsme rozhodli s autory spolupracovat jsou, že již do projektu vložili nemalé úsilí i prostředky, mají kvalitní analýzu trhu a první nasmlouvané klienty. Tyto skutečnosti nahrávají efektivnímu vstupu na trh a rychlé monetizaci."

Více informací k projektu

v CZK