INOVATIVNÍ PRODEJ ENERGIÍ SNIŽUJÍCÍ LIDEM NÁKLADY

INOVATIVNÍ PRODEJ ENERGIÍ SNIŽUJÍCÍ LIDEM NÁKLADY

1928
Požadovaná výše investice (od): 
7 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
18 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Projekt spojuje obyčejné lidi (spotřebitele), kteří využívají ve svých domácnostech elektrickou energii a zemní plyn. Výhoda projektu pro spotřebitele je zajištění nejnižší možné ceny na trhu.

Autoři projektu investovali do založení společnosti základní kapitál 200 000 Kč. Tato částka pokrývá základní chod a vývoj společnosti. Během měsíce února 2017 spustili testovací kampaň na Facebooku, která má za cíl zjistit efektivní marketingové téma, které tuto službu představí spotřebitelům.

Autor hledá strategického partnera, se kterým bude schopen tuto službu prezentovat široké veřejnosti. Investicí se zajistí prvotní provozní výdaje společnosti a zajistí kompletní celorepublikovou marketingovou kampaň.

Názor Busyman.cz: 

„Projekt má z našeho pohledu velký potenciál, jelikož v energetice se točí okolo 500 mld. ročně. Nyní začíná docházet k transformaci trhu na nové způsoby distribuce energií. Projekt dokáže lidem vyjednat ty nejlepší ceny energií. Sami na tyto podmínky nikdy nedosáhnou. Jde o příležitost změnit zažitý systém, který je založen na vydělávání na nejslabších. A proto se nám projekt velmi líbí.“

Více informací k projektu

v CZK