MLADÁ, DYNAMICKÁ CESTOVKA UKAZUJÍCÍ BALI Z TÉ NEJOSOBNĚJŠÍ STRÁNKY

MLADÁ, DYNAMICKÁ CESTOVKA UKAZUJÍCÍ BALI Z TÉ NEJOSOBNĚJŠÍ STRÁNKY

1952
Požadovaná výše investice (od): 
2 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Autoři o sobě říkají, že provozují internetovou cukrárnu, kde se místo vanilkových trubiček a žloutkových věnečků prodávají neodolatelné dovolené, po kterých se zákazníkům sbíhají sliny. Mění trh cestovního ruchu novým, silným osobním přístupem. Dělají dovolené pro ty, co nechtějí strávit celý pobyt mezi hotelovým bazénem a mořem, ale nemají odvahu vydat se do světa sami pouze s baťůžkem. Momentálně působí na Bali, ale do deseti let je ambicí být ve více než 15 zemích světa.

Vysoký proklientský přístup je po celou dobu dovolené, kde sice je dle balíčku předem vybrán určitý harmonogram, ale ten se vždy doladí na místě podle představ a přání klienta.

Firma byla založena v říjnu roku 2016. Autoři do projektu investovali již 650.000 Kč. Tyto peníze byly použity na založení s.r.o., pronájem vily, náklady spojené s provozem a marketing.
 
Autoři hledají investora, aby se mohli dostat více do povědomí a zároveň se věnovat expanzi a dalším aktivitám, které je dostanou na pozici leadera.
Investice bude použita na pronájem větší vily na Bali, online marketing a analýzu trhu, kam bude projekt expandovat a na následný pronájem vily v nové zemi.

Názor Busyman.cz: 

„Kdo by neměl rád cestování? A navíc cestování co nejvíce autentické? A přesně na tomto autorky staví a během roku se jim již povedlo realizovat řadu zájezdů a dokázat svým klientům, že dovolená není jen ležení u moře.
Líbí se nám zápal, energie a nevšední koncept, který se ukazuje jako správná cesta. Investor s obchodním by projekt dokázal posunout ještě mnohem dále. A i kdyby se mu nemohl aktivně věnovat, autorky vše zvládnou i samy.“

Více informací k projektu

v CZK