CESTUJETE? CESTUJTE CHYTŘE S APLIKACÍ PRO USNADNĚNÍ NAVIGACE TURISTŮM A HLEDÁNÍ DOPRAVNÍCH SPOJENÍ

CESTUJETE? CESTUJTE CHYTŘE S APLIKACÍ PRO USNADNĚNÍ NAVIGACE TURISTŮM A HLEDÁNÍ DOPRAVNÍCH SPOJENÍ

1913
Požadovaná výše investice (od): 
2 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
3 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
3 měsíce

„Dobrý den, nevíte, jak se dostanu…?“ Tak zní často kladená otázka turistů, se kterou je teď konec.
 
Aplikace nejenže vyhledá nejrychlejší spoj městské dopravy, například podle zadání názvu ulice či hledané pamětihodnosti, ale zároveň nabídne zaplatit cestu podle aktuálního tarifu každého města přímo určeného pro držitele aplikace v příslušném smart zařízení. Každý tento uživatel při stažení aplikace vyplní formulář s důležitými informacemi o své osobě (jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail, věk, sociální zařazení - kritéria pro zaslání platné jízdenky přímo na míru podle pravidel příslušného dopravce), podle kterého bude cestujícímu odesílána platná jízdenka pomocí SMS na telefonní číslo zadané ve formuláři.
Aplikace nabídne zastávku poblíž zadané hledané cesty s uvedením, kolik případně zbývá dojít pěšky. Aplikace může zároveň upozornit, za jak dlouho uživateli jede požadovaný spoj tak, aby jej stihl a neujel mu od místa jeho aktuální polohy zjištěné pomocí GPS. Součinnost aplikace s mapou a jízdním řádem a nejaktuálnějšími podmínkami přepravy dopravce. Aplikace bude reagovat na plánované výluky a řešit nejrychlejší objížďku v případě, že jsou mu poskytnuta data.
 
V současnosti bylo do projektu investováno 150.000,- Kč bez DPH za vytvoření platformy, na které se v současnosti pracuje. Dokončení je naplánováno na leden 2017. Projekt hledá aktivního investora, především pro posun projektu správným směrem, ideálně propojení s další obdobnou platformou, nápadem, či zkušenostmi investora. Případný vstup investora a jeho iniciativa je ohodnocena na 2-3.000.000 Kč. Prostředky budou použity na reklamu, marketing a propagaci projektu. Uvolňování financí bude postupné.

Názor Busyman.cz: 

„Cestování a turismus jsou v dnešní době na svém vzestupu. Toto můžeme sledovat nejen v našem hlavním městě, ale i mnoha dalších. Autor ze zkušeností vytvořil systém, který řeší jeden z hlavních problémů, se kterými se turisté potýkají. Už to samo o sobě zajišťuje, že bude o aplikaci zájem“

Více informací k projektu

v CZK