KONCEPT POSKYTUJÍCÍ MOŽNOST CESTOVAT FORMOU ATRAKTIVNÍHO ZÁVODU

KONCEPT POSKYTUJÍCÍ MOŽNOST CESTOVAT FORMOU ATRAKTIVNÍHO ZÁVODU

1912
Požadovaná výše investice (od): 
400 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
6 měsíců

Autoři zprostředkovávají jedinečný zážitek, který je cenově dostupný i pro studenty, jež jsou nyní cílovou skupinou. Dvoučlenné týmy se vydají do zahraniční destinace, ze které se musí dostat zpět na Václavské náměstí. Celá soutěž je monitorována a tím je i divácky zajímavá.

Autoři již mají za sebou první závody, kde si ověřili koncept a potenciál projektu.
 
Do projektu je třeba zainvestovat řádově 400 000,- Kč do května 2017. Díky tomu se dosáhne silného zázemí, organizační přípravy a získání účastníků závodu.
 
Cílem je udělat projekt exkluzivní a velkolepý pro účastníky. V tuto chvíli je třeba zajistit webové stránky, vytvořit obchodní podmínky a veškeré právní záležitosti k závodu, zajistit účastníkům ubytování a letenky, pokrýt náklady na přípravu závodu, účetní služby, marketing – reklama na internetu, podpora Youtube kanálu, reklamní předměty.

Názor Busyman.cz: 

„Symbolem dnešní mladé společnosti je cestování a zábava. To jsou přesně ty atributy, které autoři spojili a vytvořili koncept závodů.
Mají za sebou již zorganizované akce a jasnou představu dalších kroků. Hledají partnera, který se bude spolu s nimi podílet na jedinečném projektu.“

Více informací k projektu

v CZK