Projekty - portfolio

 • JÁ, ČÍŠNÍK

  Digitalizace objednávek a plateb v gastronomických zařízeních.
  Já, číšník, je mobilní aplikace, umožnující nahradit objednací a platební proces v gastronomických zařízení jednoduše a rychle z mobilního telefonu návštěvníka zařízení. Šetří tak zásadním způsobem čas všech zúčastněných a zefektivňuje využití kapaciy restaurace.

  08/2017

 • CROWN

  Digitální komodita a platforma pro tvorbu aplikací nové ekonomiky
  Crown je počítačový program a internetová komodita inspirovaná revoluční technologií Bitcoinu - tedy blockchainu a kryptografie. Crown si klade za cíl stát se globální platební a komunikační platformou pro tvorbu aplikací / firem nové ekonomiky, která nabízí jejím uživatelům efektivně uchovávat a obchodovat vytvořené hodnoty, registrovat vlastnictví a organizovat smluvní vztahy. Bezpečnost jeho sítě udržují Trony, super-uzly provozované stovkami jeho uživatelů. Trony jsou pátěřní sítí Crownu a na jejich základech mají vývojáři možnost tvořit aplikace nové ekonomiky - zcela nový rozměr světa decentralizovaného obchodu. Crown je možné obchodovat na mezinárodní krypto burze Bittrex.

  08/2014

 • FAIRPLAYAUTO

  Inzertní portál prověřených aut soukromníků, bez bazaru
  Projekt, který vznikl přímo z hlav partnerů Busymana je zjednodušeně řečeno "bezrealitky" na auta. Fairplayauto nabízí motoristům komplexní služby spojené s nákupem a prodejem aut, včetně jejich prověření mechanikem, chytrého autorádce a fairplay financování a pojištění.

  09/2014

 • FINGOOD

  Crowdfundingový projekt zaměřující se na půjčování peněz firmám
  FinGood chce oslovit vizionáře z řad solidních firem se zájmem zhodnocovat lidem a investorům peníze a tím získat nový zdroj financování. Zároveň ale také láká investory, kteří chtějí zhodnocovat své úspory formou půjček do těchto firem. Společnost se zaměřuje na financování firem s historií.

  06/2016

 • Rosario

  Platforma pro hlídání výročí zaměřená na rozvoz prémiových dárků
  Rosario na konkurenčním trhu s online květinami bojuje za kvalitní a skutečné růže jako z plakátu. Klade důraz na malý, ale pečlivě sestavený sortiment těch nejkvalitnějších odrůd růží, doplněný nadstandardním zákaznickým servisem. V kombinaci s portfoliem doplňkových dárků tak nemá ve svém segmentu konkurenci.

  03/2017

 • SERYN WATCHES

  Ruční výroba hodinek na zakázku
  Mistr hodinář Luďek Seryn tvoří hodinky na míru každému klientovi přesně podle "duše" klienta. Hodinky vyrábí ručně včetně strojku, což je nejen u nás, ale i ve světě, velmi unikátní.

  02/2016

 • HOME3

  Technologie iontových domů
  Česká stavební a technologická firma, která vyvinula systém zdravého iontového domu založený na podpoře přirozené ionizace vzduchu v obytném prostoru.

  12/2013

 • TOPŠKOLKY

  Multifunkční platforma na hodnocení a srovnání školek
  Portál zaměřený na hodnotné informace pro rodiče s dětmi s možností vyhledávání, hodnocení a porovnávání školek a jeslí.

  02/2016

 • BURZA UČEBNIC

  Komplexní plaforma pro studenty
  Služba burzaucebnic.net umožňuje studentům nákup a prodej použitých učebnic a kromě toho také umožňuje majitelům eshopů s učebnicemi nabízet své knihy ve formě affiliate programu. Platforma se dále rozšířila o službu doučování a má aspiraci stát se přední platformou pro studenty v ČR.

  08/2015

 • MONTENEGRO

  Roadmovie dvou mladých česko-srbských párů do Montenegra
  Debutový snímek talentovaného a progresivního režiséra Petra Kubíka pojednávající o letní roadmovie do Černé Hory. Petrovi jsme pomohli k dokončení filmu a jeho vstupu do českých i mezinárodních kinových sálů.

  07/2015

 • MONTYRICH

  Lifestylová mediální skupina s tištěným magazínem
  Mladý dynamický magazín o podnikání a lifestylu, který se snaží ukazovat svět takový byznysu, jaký je, a představovat úspěšné podnikatele.

  07/2015

 • I LIKE E BIKE

  Túry na elektrokolech v Praze a Budapešti
  Společnost provozuje túry na ekektrokolech, které jsou jediné svého druhu a zaměření v obou městech. Túrami vždy provází schopný a vzdělaný průvodce a přizpůsobuje je na míru zákazníkům. Společnost dále rozšířila své aktivity na tůry pro vegetariány pod brandem I like veggie.

  05/2015