Poradenství

Poradenství

Busyman Startupy

Umění oslovit investora tkví v perfektní připravenosti a je právě jedním z hlavních aspektů k úspěšnému startu Vašeho nového podnikání. Našima rukama již prošly stovky projektů - správnou přípravu pro jednání s investorem máme v krvi!

Busyman Fúze a akvizice

Busyman Firmy je plnohodnotná platforma podporující majitele středně velkých společností, kteří uvažují o prodeji svého businessu, ale na druhé straně také majitele rostoucích firem či investory, kteří mají zájem zhodnocovat svů majetek formou akvizic firem.

Tým Busyman Firmy se pohybuje v oblasti poradenství při fúzích a akvizicích v České Republice a na Slovensku již 14 let a má detailní povědomí o aktuální situaci na tomto trhu.

Busyman Creative

Busyman Creative má zkušenosti počínaje tvorbou identity jednotlivých projektů (loga, korporátní barvy, hesla, propagační videa, atd.), ale její tým je také schopen samotné přípravy sofistikovaných online platforem a jejich následné optimalizované a úderné marketingové podpory.

Tým Busyman Creative má za cíl dokonale pochopit filozofii Vašeho podnikání a přetavit ji do originální vizáže, která ani v dnešní době, přesycené reklamními sděleními a značkami, nebude ve světě internetu k přehlednutí. Bude snadno zapamatovatelná a především si přitáhne pozornost potřebných uživatelů.