Kontakty

Kontakty

SEZNAMTE SE S TVÁŘEMI BUSYMANA

Major
Filip
Partner

Filip je zakladatelem a partnerem projektu Busyman.cz a klíčovou osobou starající se o klub investorů. Odpovídá za prezentaci podnikatelských záměrů směrem k investorům, řídí obchodní jednání a vyhledává příležitosti pro získávání nových podnikatelských projektů.

Brody
Jan
Partner

Honza je partnerem odpovědným za oblast fúzí a akvizic firem, ve které má více než patnáctileté zkušenosti. Dlouhodobě podporuje a věří v inovační potenciál "české ulice" a jeho motto zní: "Příští Facebook vznikne v Česku".

Domitra
Jakub
Executive Director

Jakub má v rámci Busymana na starosti komunikaci a přípravu projektů pro investory, organizaci eventů, prezentování Busymana a jeho činnosti na konferencích, přípravu a implementaci nových vnitřních postupů, koordinaci marketingu a PR a vymýšlení nových strategických plánů.

Působí v Praze a na Severní Moravě (primárně Ostravsko a Novojičínsko), kde se setkává jak s investory, tak s autory projektů, a kde spolupracuje s různými coworkingovými centry i jednotlivci.

Spura
Filip
Busyman Trust

Filip studuje na právnické fakultě. Do 20 let dělal závodně atletiku (desetiboj) na celkem vysoké úrovni. Již 4 roky se aktivně pohybuje ve světě financí, řeší především osobní a majetkové portfolio soukromých osob i korporací. Blízké jsou mu investice do zajímavých projektů napříč odvětvími, které přináší do daného oboru inovaci či nový pohled na zavedený stereotyp. Jeho snem je udělat z Jihomoravského kraje líheň nových start-upů a v horizontu jedné dekády začít válcovat Prahu, jelikož podle jeho názoru jsou v Brně a okolí jednoznačně bezkonkurenční podmínky pro nové start-upy.

Zvěřina
Martin
Advisor

Martin buduje a upevňuje vztahy s klíčovými zákazníky, vyhledává nové obchodní příležitosti a podnikatelské záměry. Je prostředníkem v komunikaci mezi investory a autory podnikatelských záměrů, řídí obchodní jednání a iniciuje prezentační setkání. Nabízí řešení a poradenství v oblasti podnikatelských plánů a startupů.

Více informací